Nutriblitzer – ekstraktor składników odżywczych Zielony ze sklepu TV Okazje opinie, cena i recenzja

Nutriblitzer - ekstraktor składników odżywczych Jagodowy

Nutriblitzer – ekstraktor składników odżywczych Zielony ze sklepu TV Okazje opinie

Z Nutriblitzer przyrzadzisz m.in. kremy, dipy, smoothie, sosy oraz koktajle mleczne, warzywne i owocowe. Pelne witamin posilki sa w zasiegu reki, a ich przygotowanie nigdy nie bylo prostsze.
Silnik o mocy 700 W i specjalne, cyklonowe ostrza obracajace sie az 19 tys. razy na minute miela wszystkie skladniki razem z miazszem, lodyga, skóra i pestkami. To wlasnie sprawia, ze z warzyw i owoców uzyskujemy maksimum wartosci odzywczych.

Mielenie calych owoców i warzyw to nie tylko gwarancja wydobycia z nich maksymalnej ilosci witamin i mineralów. Po zakonczonej pracy w ekstraktorze Nutriblitzer nie pozostaja zadne skórki czy pestki. Wszystkie zdrowe skladniki zostaja w pozywnym, smacznym koktajlu. Oznacza to mniej czasu spedzonego na zmywaniu i sprzataniu.

Nutriblitzer z latwoscia ubije smietane, zmieli ziarna kawy, orzechów i migdalów. Idealnie nadaje sie do przygotowania deseru. Z ekstraktorem skladników odzywczych w latwy sposób urozmaicisz diete calej rodziny pelnowartosciowymi i zdrowymi posilkami.

W zestawie:
– wysoki kielich

– 2 male kubki

– nóz krzyzowy do przyrzadzania owoców i warzyw

– nóz plaski do przygotowywania sosów, mielenia ziaren kawy, ubijania smietany

– 2 uchwyty na pojemniki

– 2 pokrywkiJeśli śledzisz telezakupy, na pewno zauważyłeś/aś ofertę sklepu TV Okazje. Nutriblitzer – ekstraktor składników odżywczych Zielony może być na prawdę bardzo dobrym wyborem. Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 299.90 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Nutriblitzer - ekstraktor składników odżywczych Zielony
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy