Nutribullet opinie

Hey. Witam po krótkiej przerwie. Dziś rano dopadła mnie reklama urządzenia Nutribullet. Wygląd urządzenia przypomina typowy mikser, ale reklamowane jest jako ekstraktor składników odżywczych.  Według dystrybutora składniki odżywcze uwalniane są na poziomie komórkowym…czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co z tym chodzi? Dystrybutor zachwala urządzenie, że sama jestem prawie zdecydowana je kupić, ale najpierw chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego urządzenia, które bądź co bądź tanie nie jest. Jeżeli faktycznie te magiczne ostrza uwalniają bogactwo witamin i składników mineralnych to będę pierwsza klientką, jeśli nie będzie to totalne nabijanie klienta w butelkę. Czekam na Wasze opinie moi drodzy czytelnicy. Mile widziane są również przepisy gotowych pożywnych soków z tego urządzenia.

Przy okazji przestrzegamy przed zakupem podróbki Nutribulleta.

 

Baśka

Bardzo fajne urządzenie. Mam najbardziej wypasioną wersję RX i jestem mega zadowolona. Robię w nim ciepłe zupki dla dziecka w kilka chwil. Wynalazca tego powinien dostać Nobla.

Pati88

Dziś widziałam nz żywo to urządzenie i robi dobre wrażenie. Jakość wykonania na wysokim poziomie choc jest made in china ale w rękach czuć ze jest bardzo solidne. Powiedziałabym nawet ze solidniejsze od philipsow i innych mulinexów.