Obieraczka do warzyw Click’n’Peel 3w1 Brava opinie na forum Delimano.

Obieraczka do warzyw Click’n’Peel 3w1 Brava opinie na forum delimano

Obieraczka do warzyw Click’n’Peel 3w1 Brava to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Obieraczka do warzyw Click’n’Peel 3w1 Brava jest tego najlepszym przykładem.
 
Obieraczka do warzyw Click’n’Peel 3w1 Brava
 

Obieraczka wyposażona jest w 3 wyjątkowo ostre ostrza ze stali nierdzewnej: standardowe (do twardych warzyw), ząbkowane (do owoców), oraz do warzyw julienne. System blokowania utrzyma ostrza w jednej pozycji podczas obierania. Idealna dla osób lewo- i praworęcznych.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 28.79 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Obieraczka do warzyw Click’n’Peel 3w1 Brava wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy