odkurzacz storm vac

Odkurzacz bezworkowy Storm Vacodkurzacz storm vac

Odkurzacz Storm Vac został zaprojektowany z myślą o wygodnym i szybkim sprzątaniu domu. Możesz odkurzać w pozycji pionowej lub ręcznie – wystarczy jedynie odpiąć odkurzacz od drążka. Moc 500 W, niewielka waga i długi kabel pozwolą uporać się z każdego rodzaju bałaganem. Odkurzacz wyposażony został w filtr HEPA, który skutecznie zatrzymuje bakterie, pyłki i roztocza.

Odkurzacz ręczny Storm Vac

Niezależnie czy chodzi o czyszczenie dywanów, podłóg drewnianych, płytek, kanap czy żyrandoli, odkurzacz Storm Vac będzie niezawodną pomocą przy codziennym sprzątaniu domu. Jeśli szukasz idealnego odkurzacza to właśnie go znalazłeś!

Dzięki temu, że urządzenie jest niezwykle lekkie i zwrotne, możesz dotrzeć do wszystkich, nawet trudno dostępnych zakątków. Z tym odkurzaczem posprzątasz wszędzie! Storm Vac posiada wszystkie zalety bezprzewodowych odkurzaczy, a duża konwersja mocy na moc ssania zapewnia maksymalne efekty w walce z kurzem. Wciągnij każdy bud! Możesz zapomnieć o zakurzonych szczotkach, nieporęcznych miotłach i niewygodnych w obsłudze odkurzaczach – Rovus Storm Vac stanowi skuteczne zastępstwo, przynosząc zupełnie nową jakość sprzątania.

Odkurzacz dla alergików

Odkurzacz ma bezworkową konstrukcję i wyposażony został w filtr HEPA oraz pojemnik na kurz. Bardzo gęsty filtr skutecznie wyłapuje drobne zanieczyszczenia i mikroskopijne alergeny, jak roztocza, zarodniki pleśni czy pyłki. Zapobiega to ich ponownemu wydostawaniu się do przestrzeni mieszkalnej, a tym samym – umożliwia stworzenie zdrowego, bezpiecznego środowiska dla całej rodziny. Sprzątanie bez alergii tylko z tym odkurzaczem.

Dodatkowo, brak worka pozwala zaoszczędzić na wydatkach, a zarówno pojemnik, jak i filtr nadają się do mycia pod wodą.

Odkurzacz można zakupić na stronie producenta Rovus

Related Post