Odstraszacz myszy opinie

Jak prawie każda kobieta ja również panicznie boję się myszy. Mam mały domek letniskowy i zawsze po żniwach pojawia się w nim kupa myszy, dlatego pomyślałam, że ktoś Was może polecić jakiś porządny odstraszacz na myszy i liczę na wasze opinie w tym temacie.

Nie chcę używać trutki bo dla mnie to zbyt drastyczne jak zwierzę umiera w cierpieniach. Słyszałam o ultradźwiękowych odstraszaczach myszy i szczurów. Czy to w ogóle działa a jak to na jakiej zasadzie i na jaką odległość? Czy taki odstraszacz na myszy robi myszom jakąś krzywdę? No i najważniejsze pytanie czy to są skuteczne urządzenia? Jeśli tak to jaki model kupić? W sumie taki odstraszacz potrzebny mi by był tylko na okres 2-3 miesięcy bo potem już nie jeżdżę do domku letniskowego. Czy są takie modele na baterie? Wiem, że zadaję dużo pytań ale jestem na 100% pewna że pomożecie mi wybrać odpowiedni model.

Liczę na Wasze opinie:)

Andrzej

Wszystko zalezy ile pomieszczeń chcesz ochraniać. Pamiętaj że odstraszacz działa tylko w jednym pomieszczeniu, bo ultradźwięki nie przechodzą przez ściany i nawet jak jakiś odstraszacz ma napisane że działa na 500m2 to dotyczy to wolnej przestrzeni. Unikaj też polskich podróbek znanych urządzeń opartych na archaicznych tranzystorach. W tej chwili godne polecenia są dwa modele ten http://www.antybandyta.pl/odstraszacz-mrowek-myszy-szczurow-karaluchow-much-moli-pajakow-itp-ultrasonic-attack-wave-pestrepeller-p-318.html oraz ten http://www.antybandyta.pl/ultradzwiekowy-odstraszacz-ultrasonic-duo-pro-pestrepeller-p-353.html