okulary-powiekszajace-perfect-zoom

Okulary Prefect Zoomokulary-powiekszajace-perfect-zoom

Perfect Zoom to idealny pomysł na praktyczny prezent tylko dla rodziców czy dziadków, ale także dla osób mających rozmaite hobby.

Jak działają Perfect Zoom?

Okulary Perfect Zoom mają wbudowane szkło powiększające o 160%. Dzięki temu obraz staje się większy, szerszy oraz wyraźniejszy. To tak, jakbyś używał lupy, ale ręce masz wolne. W ten sposób będziesz wykonywać różne czynności szybciej, łatwiej i bardziej swobodnie.

Swobodne ręce, wygodna praca z okularami Perfect Zoom

Okulary powiększające Perfect Zoom gwarantują dużą wygodę podczas pracy, hobby czy codziennych zajęć. Perfect Zoom ułatwią życie każdemu, niezależnie od wieku, w jakim wzrok ulega pogorszeniu: osobom starszym, pracującym przy komputerze, używającym telefonów komórkowych (mały wyświetlacz, problemy z odczytaniem wiadomości tekstowych) itd. Świetnie sprawdzą się na co dzień, jak i do różnych prac wymagających precyzji: czytanie książek czy gazet, przeglądanie wiadomości w telefonie, sklejanie i malowanie modeli, rysowanie, rozwiązywanie krzyżówek, szycie, itd.

Budowa Perfect Zoom

Perfect Zoom są lekkie, komfortowe i kompaktowe. Swobodnie możesz nosić je na okularach korekcyjnych, słonecznych lub jednocześnie z soczewkami kontaktowymi. Poliwęglanowe soczewki mają wysoką odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Zapewniają szerokie pole widzenia – dzięki Perfect Zoom będziesz wyraźnie widzieć przedmioty, które wcześniej ledwo mogłeś dostrzec. Powiększony obraz jest krystalicznie czysty, jasny i ostry, bez żadnych zniekształceń. Po założeniu okularów Perfect Zoom poczujesz się tak, jakbyś patrzył na świat w jakości HD. Perfect Zoom są wyposażone w komfortowe, elastyczne zauszniki elastyczne noski.

Okulary idealnie dopasują się do każdego kształtu głowy, twarzy i nosa. Perfect Zoom to uniwersalne okulary, przeznaczone dla każdego członka rodziny. Są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. W zestawie znajdziesz 2 sztuki okularów powiększających Perfect Zoom. Dodatkowo otrzymujesz 2 sztuki etui na okulary, które ułatwiają ich przechowywanie i pozwalają bezpiecznie zabrać je, gdziekolwiek zechcesz. Szkła okularów Perfect Zoom są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Ostrzeżenia: Należy nosić Perfect Zoom na czubku nosa, a nie tak jak zwykłe okulary

perfect-zoom-okulary

Gdzie kupić okulary Perfect Zoom?

Okulary można zamówić na stronie TVOkazje bądź pod numerem telefonu: Infolinia TVOkazje +48 58 880 83 30

Related Post

polaryte hd

Polaryte hd – okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne zestaw 2 szt. ze sklepu TV OkazjePolaryte hd – okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne zestaw 2 szt. ze sklepu TV OkazjeJeśli śledzisz telezakupy, na pewno zauważyłeś/aś ofertę sklepu TV Okazje. Polaryte hd – okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne zestaw 2 szt. może być na prawdę bardzo dobrym wyborem. Dzięki zaawansowanej polaryzacji i filtrowi