Pałki teleskopowe opinie

Hey:)

Nie uwierzycie, ale dziś dostałam od swojego męża do przetestowania pałkę teleskopową:) W pierwszym momencie, w ogóle nie wiedziałam jak mam się do tego zabrać, dlatego na samym początku postanowiłam przyjrzeć się, jakie pałki teleskopowe można kupić i jakiego mają opinie na forach.

Teraz jestem mądrzejsza o przeczytanie kilkudziesięciu postów i opinii na temat pałek teleskopowych mogę  stwierdzić, że pałki teleskopowe, tak samo jak inne przedmioty mają lepszą i gorszą jakość. Ogólnie rzecz biorąc pałki teleskopowe możemy podzielić na

  • hartowane
  • niehartowane
  • giętkie

Na znanym nam portalu aukcyjnym, można kupić pałkę teleskopową za kilkadziesiąt złotych. Są to pałki produkcji chińskiej i niejednokrotnie producent pisze, że są to pałki hartowane. Moja pałka teleskopowa została wyprodukowana w Czechach, przez firmę ESP (Euro Security Products) i ma długość 21″.

Pałka teleskopowa ESP 21"

Jest to pałka hartowana lub inaczej mówiąc utwardzana. Na youtubie znalazłam doskonały film pokazujący jakość różnych pałek teleskopowych. Jak się okazało mój cudowny mężuś podrzucił mi produkt całkiem niezłej jakości

A tutaj kolega testuje identyczną pałkę jak moja

Słuchajcie, nie wiem czy jest sens robienia tego co pokazał kolega wyżej, tym bardziej przez tak wątłą kobitkę jak ja. Dlatego uznaję, że pałki teleskopowe ESP są solidne i praktycznie niezniszczalne.

Pałki dostępne są w dobrych sklepach z bronią np. Antybandyta lub Bestgun.