Pas wyszczuplający na odchudzanie czy działa

Pas wyszczuplający na odchudzaniePas wyszczuplający na odchudzanie czy działa

Pasy biodrowe, zwane również pasami kompresyjnymi, nie są najnowszym, który dołączył do listy produktów, które twierdzą, że sprawiają, że tracisz na wadze. Pewnie natknąłeś się na wiele osób, które noszą ciasny pas na brzuchu podczas treningu lub nawet w ciągu dnia. Ale czy te pasy wyszczuplające spełniają obietnicę, którą składają? Odkryjmy to.

Czym są pasy wyszczuplające?

Tele-marketerzy zasypują Cię reklamami pasów odchudzających. Aby cię zwabić, pokazuje się zdjęcia ludzi, którzy stracili ogromną wagę tylko dzięki użyciu tych pasów. Jeśli kiedykolwiek natknąłeś się na taką reklamę, to musisz wiedzieć, że są one w dużym stopniu oskryptowane (co możesz już stwierdzić patrząc na nie).

Jak działają te pasy wyszczuplające?

Pasy te działają tylko powierzchownie i mają chwilowy efekt. Kiedy nosisz coś grubego na talii, to naturalne jest, że będziesz się bardziej pocić z brzucha, co sprawi, że stracisz ciężar wody, który może sprawić, że będziesz tymczasowo szczuplejsza.
Tak więc, to nie tłuszcz, który tracisz nosząc te pasy, ale tylko dodatkowy ciężar wody. Jak tylko się nawodnisz, możesz zobaczyć, że twój brzuch będzie wyglądał dokładnie tak samo jak wcześniej; i niestety nie straciłbyś nawet centymetra.
Ludzie uważają, że noszenie pasa wyszczuplającego topi tłuszcz z obszaru talii. Ale jak wszyscy wiemy, nie jest to możliwe, ponieważ nie ma naukowych dowodów na poparcie twierdzenia o punktowej redukcji (utracie tłuszczu z jednej części ciała). Nasz organizm spala zgromadzony tłuszcz w ogólnej proporcji.

Pas wyszczuplający opinia

Pas wyszczuplający opinia

Pasy odchudzające to nic innego jak chwyt marketingowy miliardowego przemysłu fitness. Wydaje się, że łatwo nie ruszyć się o cal i po prostu schudnąć, dlatego ludzie łatwo dają się nabrać na te głupie sztuczki rynkowe.
Pamiętaj, że nie ma skrótów do zdrowego i szczupłego ciała. Zdrowe ciało i udana utrata wagi to połączenie odżywczej diety i regularnych treningów.

Related Post