Patelnia do grillowania Stone Legend CopperLUX opinie na forum Delimano.

Patelnia do grillowania Stone Legend CopperLUX opinie na forum delimano

Patelnia do grillowania Stone Legend CopperLUX to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Patelnia do grillowania Stone Legend CopperLUX jest tego najlepszym przykładem.
 
Patelnia do grillowania Stone Legend CopperLUX
 

Patelnia do grillowania Delimano Stone Legend CopperLUX wykonana jest z trwałej i odpornej na zarysowania emalii i stali z prawdziwymi cząstkami kamienia i miedzi. Zapewnia to doskonałe przewodnictwo cieplne dla bardziej równomiernego gotowania. Patelnia nadaje się do stosowania na każdej powierzchni do gotowania: elektrycznej, gazowej, ceramicznej lub indukcyjnej. Łatwa do czyszczenia, można myć w zmywarce. Rozmiar: 27×27 cm.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 134.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Patelnia do grillowania Stone Legend CopperLUX wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy