Patelnia do naleśników Stone Forte opinie na forum Delimano.

Patelnia do naleśników Stone Forte opinie na forum delimano

Patelnia do naleśników Stone Forte to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Patelnia do naleśników Stone Forte jest tego najlepszym przykładem.
 
Patelnia do naleśników Stone Forte
 

Patelnia, z którą szybko przygotujesz idealne, pyszne naleśniki. Pokryta odporną na zarysowania, nieprzywierającą powłoką QuanTanium, wzmocnioną warstwą mikrokryształów. Odpowiednia do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych. 2 rozmiary do wyboru: średnica 25 i 28 cm. Można myć w zmywarce.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 44.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Patelnia do naleśników Stone Forte wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy