Patelnia kamienna do naleśników Stone Legend CopperLUX opinie na forum Delimano.

Patelnia kamienna do naleśników Stone Legend CopperLUX opinie na forum delimano

Patelnia kamienna do naleśników Stone Legend CopperLUX to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Patelnia kamienna do naleśników Stone Legend CopperLUX jest tego najlepszym przykładem.
 
Patelnia kamienna do naleśników Stone Legend CopperLUX
 

Patelnia, na której usmażysz perfekcyjne naleśniki. Wykonana z wytrzymałych materiałów, pokryta nieprzywierającą powłoką z drobinami kamienia oraz miedzi, która zapewnia lepsze przewodzenie ciepła i szybsze nagrzewanie. Nadaje się do wszystkich kuchenek, takżeindukcyjnych.Można ją myć w zmywarce. Rozmiar: 24 cm.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 71.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Patelnia kamienna do naleśników Stone Legend CopperLUX wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy