Patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX opinie na forum Delimano.

Patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX opinie na forum delimano

Patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX jest tego najlepszym przykładem.
 
Patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX
 

Patelnia CopperLux wykonana jest z wytrzymałych materiałów, posiada nieprzywierającą powłokę z drobinami kamienia oraz miedzi, zapewniającej lepsze przewodzenie ciepła i szybsze nagrzewanie. Nadaje się do użytku na wszystkich kuchenkach, takżeindukcyjnych.Umożliwia smażenie z zaledwie kropelką oleju. Łatwa do czyszczenia, można ją myć w zmywarce. Dostępna w 3 rozmiarach: 20, 24, 28 cm.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 62.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Patelnia kamienna Stone Legend CopperLUX wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy