Patelnia kamienna Stone Legend opinie na forum Delimano.

Patelnia kamienna Stone Legend opinie na forum delimano

Patelnia kamienna Stone Legend to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Patelnia kamienna Stone Legend jest tego najlepszym przykładem.
 
Patelnia kamienna Stone Legend
 

Wytrzymała i funkcjonalna patelnia do przygotowania różnych smażonych dań. Pokryta odporną na zarysowania, nieprzywierającą powłoką z cząsteczkami kamienia i tytanu.  Odpowiednia do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych. 2 rozmiary do wyboru: 24 I 28 cm. Można myć w zmywarce.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 71.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Patelnia kamienna Stone Legend wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy