plastry-na-kurzajki-i-wlokniaki-formu-clear

Plastry na kurzajki i włókniaki formu clear z TVOkazje cenaplastry-na-kurzajki-i-wlokniaki-formu-clear

Formu Clear plaster na kurzajki dedykowane są wszystkim osobom, które zmagają się z problemem kurzajek, miękkich brodawek skóry, włókniaków starczych i starczych brodawek skóry. Pewnie już widziałeś produkt na TVOkazje. Formu clear opinie forum

Jak działają plasty Formu Clear?

  • Dzięki obecności od 35 do 40% kwasu salicylowego w każdym plastrze, proces usuwania kurzajek i włókniaków może stać się bezbolesny i nieinwazyjny. Kwas salicylowy ma działanie bakteriostatyczne i przeciwzapalne. Jak dokładnie działa w kontakcie ze skórą? Stopniowo rozpuszcza warstwę rogową brodawki, wpływając na jej usunięcie i szybsze gojenie się ran.
  • Najwygodniejsza formuła wspomagająca walkę z kurzajkami i brodawkami na rynku!
  • Wygodna formuła plastra pozwala na zaoszczędzenie czasu i problemów. Plaster tworzy warstwę ochronną i pozwala na dogłębne wnikanie substancji aktywnej wewnątrz skóry. To bardzo wygodne rozwiązanie!
  • Plastry są wodoodporne i chronią brodawki przed rozprzestrzenianiem się i zabrudzeniami.

Jak stosować plastry Formu Clear?

Zastosowanie plastrów nie stanowi problemu. Wystarczy dokładnie umyć ręce, ściągnąć folię ochronną i przykleić na oczyszczoną, suchą zmianę. Plaster musi dokładnie przylegać do kurzajki lub brodawki. Należy zmieniać plaster co 12 godzin, aż do zniknięcia brodawki lub kurzajki.

Plastry można zakupić na tvokazje – obecnie w cenie 69,90zł

Related Post