Pokrywka Stone Legend CopperLUX opinie na forum Delimano.

Pokrywka Stone Legend CopperLUX opinie na forum delimano

Pokrywka Stone Legend CopperLUX to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Pokrywka Stone Legend CopperLUX jest tego najlepszym przykładem.
 
Pokrywka Stone Legend CopperLUX
 

Wytrzymała, przezroczysta pokrywka pozwala podglądać proces gotowania bez utraty ciepła, wilgotności ani składników odżywczych. Wykonana jest z hartowanego szkła wysokiej jakości, a rączka – z nierdzewnej stali. Łatwa do czyszczenia, można ją myć w zmywarce. Dostępna w 4 rozmiarach: 20, 24, 26, 28 cm.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 31.49 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Pokrywka Stone Legend CopperLUX wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy