Poorboy’s World Non-Acid Wheel Cleaner – preparat do mycia felg opinie, cena i recenzja

Poorboy’s World Non-Acid Wheel Cleaner – preparat do mycia felg z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja opon i felg

Poorboy’s World Non-Acid Wheel Cleaner to bezpieczny srodek przeznaczony  do czyszczenia kazdego rodzaju felg w tym felg wykonanych z polerowanego aluminium. Skutecznie podnosi i rozluznia pyl hamulcowy stanowiac doskonala alternatywe dla kwasowych srodków czyszczacych.
Ten ekologiczny, biodegradowalny produkt zostal skomponowany z niejonowymi srodkami powierzchniowo czynnymi i emulgatorami, które przywieraja sie do powierzchni kola sprawiajac, ze bez zbednego szorowania powierzchnia felgi zostanie oczyszczona. Wyjatek stanowia bardzo silnie zanieczyszczone powierzchnie, które moga wymagac uzycia pedzla lub szczotki.
Non-Acid Wheel Cleaner Poorboy’s World jest nie tylko bezpieczny dla opon – swietnie sprawdza sie takze przy ich czyszczeniu!
Sposób uzycia:
Splucz powierzchnie felgi woda, aby ja schlodzic i usunac luzne zabrudzenia i zanieczyszczenia.
Rozprowadz równa warstwe Non-Acid Wheel Cleaner na cala powierzchnie kola.
W przypadku silnych zabrudzen uzyj pedzla lub miekkiej szczoteczki do kól.
Dokladnie splucz woda i wysusz.
Dostepne pojemnosci:
473ml, 946ml, 3785ml

Ręka do góry, kto nie lubi jeździć wypucowanym autem? Ja lubię jak mój samochód błyszczy, chociaż przez chwilę po wystarczy jeden przejazd po mojej wsi i czar pryska. Są jednak kosmetyki które potrafią zdziałać cuda.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji opon i felg to Poorboy’s World Non-Acid Wheel Cleaner – preparat do mycia felg może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 48.75 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Poorboy's World Non-Acid Wheel Cleaner - preparat do mycia felg
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy