Poorboy’s World Strip Down – preparat do usuwania wosków i sealantów opinie, cena i recenzja

Poorboy’s World Strip Down – preparat do usuwania wosków i sealantów z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja karoserii

Poorboy’s World Strip Down to bardzo wydajny i bezpieczny preparat przeznaczony do glebokiego oczyszczania lakieru samochodowego. Z latwoscia usuwa pozostalosci po poprzednio aplikowanych woskach i sealantach. Usuwa resztki olejków z past polerskich. Idealny przy doczyszczaniu dlugo nie uzywanych pojazdów – sprawdza sie w walce z grzybami i plesnia. Rozpuszcza brud uliczny, zmiekcza i usuwa soki z drzew.
Dzieki Poorboy’s World Strip Down powierzchnia lakieru bedzie idealnie oczyszczona i gotowa na ponowna aplikacje Twoich ulubionych produktów do ochrony lakieru.
Sposób uzycia:
Przed uzyciem nalezy przygotowac niezbedne akcesoria uzywane do mycia samochodu takie jak wiadra z woda, szampon, rekawice z mikrofibry itp.
Dokladnie splucz karoserie czysta woda, aby usunac luzne zabrudzenia i zanieczyszczenia.
Bez osuszania nanies Strip Down bezposrednio na powierzchnie lakieru, która chcesz oczyscic. Upewnij sie, preparat zostal równomiernie rozprowadzony. Nastepnie dokladnie umyj cala powierzchnie auta tak jak zwykle przy myciu recznym – uzywajac szamponu i rekawicy. Nastepnie splucz i osusz pojazd jak po normalnym myciu. Gotowe !
Dostepne pojemnosci:
473ml, 946ml, 3785ml
Nie trzeba pracować w pracowni auto detailingu, żeby dbać o swój samochód. Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji karoserii to Poorboy’s World Strip Down – preparat do usuwania wosków i sealantów może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 48.75 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Poorboy's World Strip Down - preparat do usuwania wosków i sealantów
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy