Rimocell żel opinie

Żel Rimocell opinie

Rimocell Gel - żel opinie
Rimocell Gel - żel opinie

Na jednym ze sklepów ‘telezakupowych’ znalazłam wyszczuplający żel antycellulitowy Rimocell. Sprawdziłam w Internecie i naprawdę nie do wiary ale produkt wydaje się być bardzo dobrej jakości. Czytałam opinie użytkowniczek i ogólnie preparat jest godny polecenia.

Postanowiłam wypróbować żel Rimocell, gdyż nie ukrywam po urodzeniu dziecka, jakoś nie moge dojść do starej wagi i dodatkowo, że tak powiem taki żel bardzo mi jest potrzebny. Pierwsze wrażenie po nałożeniu żelu jest dość dziwne, sama konsystencja jest ok – jakby jogurt naturalny – wchłania się bardzo dobrze, ale jakoś tak dziwnie pachnie w kontakcie ze skórą. Na początku daje się odczuć uczucie chłodu, ale po chwili dominuje uczucie pieczenia, które utrzymuje się około 10 minut. Nie jest to jakoś uciążliwe, a nawet daje wrażenie, że żel faktycznie działa.

Żel Rimocell używam już od około 2 tygodni i z efektów jestem bardzo zadowolona. Cellulit może nie znikął jak za pomocą czarodziejskiej różdzki, ale na pewno jest dużo mniej widoczny.

Polecam serdecznie!

Wy jakie macie opinie na temat żelu Rimocell Gel?

Piękna:)

Sama będziesz wiedziała ile wsmarować. Dobrze się rozprowadza i wchłania też. Wcale nie trzeba dużo wsmarowywać i na pewno nie zostawaić grubej warstwy tylko wszystko wetrzeć

Viola

Ja kupowałam kiedyś ten Rimocell i efekty były bardzo dobre. Potem jakoś zniknął z rynku a teraz widzę jest oferta na citeam za 79 zł. Ja pamiętam płaciłam coś koło 190 zł