Robot kuchenny i wielofunkcyjny blender ręczny Delimano Deluxe opinie na forum Delimano.

Robot kuchenny i wielofunkcyjny blender ręczny Delimano Deluxe opinie na forum delimano

Robot kuchenny i wielofunkcyjny blender ręczny Delimano Deluxe to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Robot kuchenny i wielofunkcyjny blender ręczny Delimano Deluxe jest tego najlepszym przykładem.
 
Robot kuchenny i wielofunkcyjny blender ręczny Delimano Deluxe
 

Wielofunkcyjny blender łączy 7 urządzeń w 1 i służy do różnych zadań w kuchni. 10-stopniowy zakres prędkości pozwala na idealne jej dopasowanie intensywności pracy. W zestawie: blender, mały siekacz, duży siekacz, nakładki do krojenia, ubijania, ugniatania ziemniaków, ucierania warzyw, miska z miarką. Antypoślizgowy spód zapobiega ruszaniu się pojemnika w trakcie miksowania. Moc: 600 W.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 431.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Robot kuchenny i wielofunkcyjny blender ręczny Delimano Deluxe wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy