robot kuchenny planetarny delimano

Robot kuchenny planetarny Delimano PROrobot kuchenny planetarny delimano

Nowa wersja robota kuchennego Delimano Pro przeniesie Twoje gotowanie na wyższy poziom. Napęd planetarny obejmuje całą misę i osiągniesz z nim doskonałe rezultaty. 6 prędkości i funkcja pulse, trwalsza konstrukcja, 1400 W, misa ze stali nierdzewnej (4,5 l) i 3 przystawki.

Lepsza wydajność dla doskonałych rezultatów!

Nowy, ulepszony robot kuchenny Pro może pochwalić się mocą 1400 W i całkowicie metalowymi przekładniami. Dzięki temu Twoje składniki będą przetwarzane szybciej i z łatwością. Nie musisz się już martwić, że robot nie poradzi sobie z niektórymi przepisami bez zacinania się. Metalowe przekładnie zwiększają trwałość urządzenia, więc będzie Ci służyć przez długi czas.

Kompaktowe urządzenie z ogromnym potencjałem!

Mimo kompaktowych rozmiarów robot kuchenny Delimano PRO posiada wszystkie cechy profesjonalnego sprzętu. Dodatkowo, dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, będziesz chciał mieć go zawsze wyładowanego na kuchennym blacie.

Nowy robot kuchenny planetarny Delimano PRO wyposażony jest w technologię Smart Soft Start, która stopniowo i delikatnie dodaje prędkości przy każdym ustawieniu obrotów, dzięki czemu praca robota jest znacznie płynniejsza i stabilniejsza, a on sam radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.

Nasz nowy pomocnik w kuchni!

Robot kuchenny Delimano PRO należy do nowej generacji robotów kuchennych, które są mocniejsze, wytrzymalsze i pozwalają na przygotowanie szerokiego asortymentu bez użycia obu rąk.

Dzięki niemu zaoszczędzisz czas, lepiej zagnieciesz ciasto na chleb lub ciastka, w kilka minut przygotujesz puree, bitą śmietanę lub masło.

Parametry techniczne:

  • 1400 W
  • pojemność 4,5 l

Related Post