Rondel kamienny Stone Legend CopperLUX opinie na forum Delimano.

Rondel kamienny Stone Legend CopperLUX opinie na forum delimano

Rondel kamienny Stone Legend CopperLUX to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Rondel kamienny Stone Legend CopperLUX jest tego najlepszym przykładem.
 
Rondel kamienny Stone Legend CopperLUX
 

Idealny rondel do przygotowywania sosów, budyniu czy podgrzewania zupy. Wykonany z wytrzymałych i odpornych na zadrapania materiałów. Posiada nieprzywierającą powłokę z drobinami kamienia oraz miedzi, zapewniającej lepsze przewodzenie ciepła i szybsze nagrzewanie. Nadaje się do użytku na wszystkich kuchenkach, takżeindukcyjnych. Łatwy do czyszczenia, można go myć w zmywarce. Pojemność: 1,4 l.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 62.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Rondel kamienny Stone Legend CopperLUX wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy