Samsung Galaxy S23 Ultra opinie

Samsung Galaxy S23 Ultra opinieSamsung Galaxy S23 Ultra opinie

Twardsza konstrukcja, szybsza pamięć i przechowywanie, bardziej wydajna bateria, niestandardowy chipset i nowy aparat główny 200MP ukryty za znajomą konstrukcją; S23 Ultra jest bardziej znaczącym uaktualnieniem niż możesz sobie na początku zdawać sprawę. Pod warunkiem, że nie jesteś zniechęcony przez stromą cenę wywoławczą, w każdym innym aspekcie będziesz miał jeden z najlepszych telefonów na świecie.

Galaxy S23 Ultra oferuje znajomą twarz, która na pierwszy rzut oka wygląda identycznie jak jego poprzednik. Zmiany są, ale nie są tak duże, jak w Galaxy S23 i S23 Plus.

Znajomy kwadratowy projekt odgrywa gospodarza do ulepszonego wyświetlacza, który oferuje większą płaską powierzchnię, dając rysik S Pen więcej miejsca do pracy. Z przodu i z tyłu teraz sport najnowsze i najbardziej odporne Gorilla Glass Victus 2, a wszystkie mod-cons z jego poprzednika – w tym IP68 pyłu i odporności na wodę, i 45W ładowania przewodowego – pozostają.

O Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung pracował również zintegrować więcej materiałów pochodzących z recyklingu w projektowaniu telefonu, z jak recyklingu sieci rybackich idzie do budowy S Pen wewnętrznej pokrywy i modułu głośnika, na przykład.

Niektóre elementy – jak 6,8-calowy 1Hz do 120Hz adaptacyjne dynamiczne AMOLED 2X wyświetlacz i 5,000mAh bateria – otrzymały pozornie drobne poprawki (większa dokładność kolorów i 20% lepszą wydajność, w przypadku powyższych przykładów, odpowiednio).

Wewnątrz, jednak istnieją pewne większe zmiany, takie jak nowy „Snapdragon 8 Gen 2 Mobile Platform for Galaxy”, że Samsung i Qualcomm współpracowali na; specjalnie zbudowany, aby zaoferować rywalowi wydajność (51% lepsza wydajność NPU, 41% lepsza wydajność GPU i 33% większa wydajność CPU niż poprzednio, według Samsunga). Ultra – wraz z Galaxy S23 i Galaxy S23 Plus – jest również jednym z pierwszych telefonów, które mogą pochwalić się szybszą i bardziej wydajną pamięcią LPDDR5X RAM oraz pamięcią UFS 4.0.

Znajomo wyglądająca tylna matryca z czterema kamerami kryje nowy czujnik ołowiowy 200MP, który oferuje 16-to-1 pixel-binning, w celu rozwinięcia zdolności S23 Ultra do „Nightography” dla wszystkiego, od ogólnych snapów, do fotografii portretowej, do filmów z nocnego nieba przy użyciu nowego trybu Astro Hyperlapse i w praktyce, choć niedoskonały, będziesz ciężko naciskać, aby znaleźć alternatywny telefon z tym samym poziomem spójności, jakości i pewności w różnych czujnikach.

Ci, którzy chcą fotografować z większą kontrolą teraz również skorzystać z ulepszonej kontroli edycji zbyt, z możliwością pracy z ujęć w wysokości do 50MP uchwycony w trybie Expert RAW.

Nadal masz 12MP ultrawide i dwa teleobiektywy z 3-krotnym i 10-krotnym (peryskopowym) zoomem, odpowiednio, dając S23 Ultra ten sam stopień wiodącej w klasie wszechstronności aparatu oferowany przez ostatnie kilka generacji Ultra.

Samsung-Galaxy-S23-Ultra

Samsung odnowił również swoje zobowiązanie do oferowania do czterech lat aktualizacji systemu operacyjnego i pięciu lat aktualizacji zabezpieczeń, w całej serii Galaxy S23. Wszystkie trzy przyjechać z One UI 5.1 na szczycie Android 13, który składa się w lepszej współpracy w Samsung Notes i ulepszony Privacy Dashboard, między innymi.

Podczas gdy cena wywoławcza (w USA, przynajmniej) pozostaje spójna z Galaxy S22 Ultra w cenie podstawowej, Samsung podwoił pamięci masowej entry-level do 256 GB, podczas gdy top-tier model można mieć z 12 GB pamięci RAM (w górę od 8 GB na wersji podstawowej) i whopping 1 TB pamięci masowej.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, przejdź do pełnej recenzji poniżej, ale wiedz, że pod warunkiem, że czujesz się komfortowo z wysoką ceną wywoławczą Ultra, nie ma nic, co mogłoby Cię rozczarować.

Samsung Galaxy S23 Ultra opinie

Opinie znalezione na różnych stronach internetowych są bardzo pozytywne. Jeśli zastanawiałeś się nad zakupem to chyba nie ma co czekać!

Related Post