SK Alkohol Izopropylowy (IPA) 5L opinie, cena i recenzja

SK Alkohol Izopropylowy (IPA) 5L

SK Alkohol Izopropylowy (IPA) 5L z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja karoserii

SK Alkohol Izopropylowy (IPA) 5L. Podczas korekty delikatnych swirl-ów oraz hologramów, olejki zawarte w pastach potrafia czesciowo wypelnic wady, dajac wrazenie pelnej korekty. Najlepszym sposobem, aby zapobiec powstawaniu tego problemu jest wlasciwie czyszczenia powierzchni lakieru po zakonczeniu procesu korekty. Najlepszym produktem do tego zadania jest  Alkohol izopropylowy (IPA), który bez problemu usuwa wszystkie slady polerowania i pozostalosci olejków, pozostawiajac lakier doskonale czysty i  gotowy na kontrole swietlna.
IPA  jest chemicznym srodkiem czyszczacym na bazie alkoholu, który ma na celu ulatwienie obiektywnej oceny jakosci powierzchni po maszynowym polerowaniu, usuwa równiez woski i sealanty. Jego uzycie jest wskazane równiez przed nakladaniem róznego rodzaju preparatów, na lakier, w celu dokladnego oczyszczenia i odtluszczenia powierzchni. IPA idealnie oczyszcza lakier i przygotowuje go na powiazanie z kosmetykami, przez co woski i inne preparaty utrzymuja sie na aucie znacznie dluzej.
Sposób uzycia:
Jest to produkt nierozcienczony. Nie nalezy stosowac  IPA po nalozeniu wosku lub sealanta poniewaz zostanie on usuniety
Pojemnosc 5 litrów.

Nie trzeba pracować w pracowni auto detailingu, żeby dbać o swój samochód. Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji karoserii to SK Alkohol Izopropylowy (IPA) 5L może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 68.00 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
SK Alkohol Izopropylowy (IPA) 5L
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy