SmartWax Smart Leather opinie, cena i recenzja

SmartWax Smart Leather z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja wnętrza samochodu

SMARTLEATHER
 SmartLeather – wysokiej jakosci odzywka i srodek czyszczacy do skór o zapachu naturalnej skóry. Zabezpiecza skórzane powierzchnie przed przyspieszonym starzeniem, nadaje im elastycznosc oraz wzmacnia je. Nie pozostawia tlustych plam, zachowuje naturalny odcien czyszczonej tapicerki. Idealny do samochodów cabrio lub innych miejsc gdzie skórzana tapicerka jest czesto narazona na dzialanie promieni slonecznych (np. lodzie, motocykle)
 ZALETY:
Najlepsza mozliwa ochrona Nawilza i odzywia Dlugi czas dzialania Latwa aplikacja Naturalny zapach Utrzymuje skóre miekka i zdrowa
 
Sposób uzycia:
wstrzasnij przed uzyciem wetrzyj lub rozprowadz za pomoca aplikatora pozostaw srodek na chwile zetrzyj srodek jezeli skóra byla silnie zabrudzona nalóz kolejna warstwe Smartleather aby zabezpieczyc tapicerke.
 

Nie ma to jak wsiąść do samochodu i poczuć się wyjątkowo. Czysta deska rozdzielcza, ani grama kurzu i ten niepowtarzalny zapach. Producenci wiedzą jak rozpieścić nasze zmysły estetyczne.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji wnętrza samochodu to SmartWax Smart Leather może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 59.20 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
SmartWax Smart Leather
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy