Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax do jasnych kolorów 200g opinie, cena i recenzja

Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax do jasnych kolorów 200g z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja karoserii

Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax do jasnych kolorów 200g. Preparat tworzacy trwala na 12 miesiecy hydrofobizujaca powloke ochronna. Odpowiedni dla jasnych kolorów lakierów samochodowych. Dzieki specjalnym polimerom fluorowym powloka utrudnia gromadzenie sie brudu i pomaga odprowadzac wode. Lakier staje sie bardziej odporny na dzialanie gazów i kwasnych deszczy. Preparat blokuje takze powodujace odbarwienia promienie ultrafioletowe. Powloka pomaga nie tylko utrzymac karoserie w czystosci na dluzej, jak równiez skraca czas jej mycia.
Sposób uzycia: Przed zastosowaniem produktu nalezy upewnic sie czy preparat jest odpowiedni do danego koloru lakieru.
1.  Przed aplikacja splukac woda piasek, pyl i inne zabrudzenia z karoserii. Jesli karoseria jest bardzo zabrudzona, produkt zastosowac po uprzednim umyciu karoserii szamponem samochodowym lub wyczyszczeniu specjalnym preparatem z tej samej linii produktów. Szorstka powierzchnie nalezy wczesniej zagruntowac, pozwala to na odpowiednie wchlanianie preparatu i przedluzenie jego dzialania.
2. Nalozyc odpwiednia ilosc preparatu na dolaczona do opakowania gabke i rozprowadzic równomiernie na karoserii, tworzac cienka warstwe. Pozostawic do wyschniecia latem na okolo 5-10 minut, zima 20 minut, nastepnie zetrzec czystym, miekkim recznikiem.
UWAGA: Preparat nanosimy krzyzowo, nie ruchami kolistymi jak przy standardowych woskach.
Nie trzeba pracować w pracowni auto detailingu, żeby dbać o swój samochód. Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji karoserii to Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax do jasnych kolorów 200g może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 103.55 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax do jasnych kolorów 200g
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy