Soft99 Iron Terminator opinie, cena i recenzja

Soft99 Iron Terminator

Soft99 Iron Terminator z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja opon i felg

Soft99 Iron Terminator rozprawi sie z najbardziej uporczywym brudem pochodzenia metalicznego, powodujac spektakularny efekt krwawienia.Dzieki zbalansowanemu pH jest bezpieczny dla wszystkich felg, w tym aluminiowych, polerowanych i wieloczesciowych. Nie reaguje z powierzchnia nadwozia i nie stanowi zagrozenia dla lakieru. Iron Terminator usuwa pyl z klocków hamulcowych, lotna rdze oraz wszelkie drobinki metalu. Skutecznosc dzialania polaczona z niedrazniacym zapachem zapewnia niezrównany komfort pracy.
Sposób uzycia:
1. Wstrzasnij butelka i przekrec atomizer w pozycje ON
2. Aplikuj srodek na czyszczona powierzchnie z odleglosci ok. 10 cm. Pamietaj, ze czyszczona powierzchnia musi byc chlodna. Aplikuj Iron terminator w zacienionym miejscu.
3. Pozostaw Iron Terminator na kilka minut. W razie mocniejszych zabrudzen wspomóz dzialanie preparatu gabka lub miekkim pedzelkiem.
4. Dokladnie splucz czyszczona powierzchnie woda pod cisnieniem.
5. W razie koniecznosci powtórz punkty od 1 do 4
Pojemnosc: 500 ml
Gratis: Wysokiej jakosci pedzelek detailingowy

Ręka do góry, kto nie lubi jeździć wypucowanym autem? Ja lubię jak mój samochód błyszczy, chociaż przez chwilę po wystarczy jeden przejazd po mojej wsi i czar pryska. Są jednak kosmetyki które potrafią zdziałać cuda.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji opon i felg to Soft99 Iron Terminator może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 37.99 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Soft99 Iron Terminator
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy