Szklany pojemnik Astoria opinie na forum Delimano.

Szklany pojemnik Astoria opinie na forum delimano

Szklany pojemnik Astoria to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Szklany pojemnik Astoria jest tego najlepszym przykładem.
 
Szklany pojemnik Astoria
 

Szczelny szklany pojemnik świetnie nadaje się do przechowywania jedzenia. Wykonany jest z nietoksycznych materiałów. Dzięki systemowi zamykania clip & close pojemnik jest łatwy w obsłudze. Można używać go w temperaturach do 450°C. Prosto z lodówki można go włożyć do mikrofalówki lub piekarnika. Można myć w zmywarce. Rozmiary: 0,5 l, 1,5 l, 2,7 l, 3 l.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 62.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Szklany pojemnik Astoria wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy