Top Shop wprowadza do oferty obronny gaz pieprzowy Antybandyta Bodyguard

Polska jesień mimo, że piękna to niesie  za sobą coraz to krótsze dni i coraz większą liczbę napadów. Bezkarność chuliganów, niska skuteczność organów ścigania powodują, że ludzie muszą brać sprawy własnego bezpieczeństwa w swoje ręce. W chwili ataku na naszą osobę jesteśmy skazani wyłącznie na siebie. Tutaj z pomocą przychodzi uznawany za najlepszy środek do obrony – gaz pieprzowy. Gaz pieprzowy to nic innego jak wyciąg z roślin pieprzowych, skondensowany w małym pojemniku, który zdolny jest miotać tym ‘gazem’ na odległość około 4-5 metrów ( w przypadku dobrej jakości gazów).

Ostatnio natrafiłam na ofertę gazu pieprzowego w Top Shopie. Gaz nazywa się Antybandyta Bodyguard i ma doskonałe opinie wśród użytkowników.

gaz pieprzowy Antybandyta BodyguardProdukuje go znana i ceniona polska firma militarna Radex. Mimo, że sama już posiadam gaz pieprzowy, to osobiście uważam, że ten wynalazek powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego, któremu zależy na własnym bezpieczeństwie. Ileż to mniej napadów czy gwałtów byłoby gdybyśmy wszystkie miały czym się bronić….Całe szczęście taki gaz pieprzowy można posiadać legalnie bez żadnego zezwolenia

Kupiłam sobie gaz pieprzowy

Witam Was.

Nigdy nie myślałam że kiedykolwiek będą potrzebowała czegoś takiego, niestety czasy są takie, że trzeba jakoś zwalczać wszędobylskie zagrożenie, które czyha za rogiem. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się co można użyć do samoobrony. Chciałam zapisać się na kurs, ale w moim mieście takich nie prowadzą. Znajomy polecił mi żebym kupiła sobie jakiś dobry gaz pieprzowy i nosiła go w kieszeni płaszcza – tak płaszcza bo zanim bym go wyciągnęła z torebki to pewnie minęły by wieki:) Tak więc od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką gazu pieprzowego Terminator o pojemności 50 ml http://www.antybandyta.pl/gazy-pieprzowe-c-57.html co powinno wystarczyć na 2-3 napastników. Przy okazji dowiedziałam się, że gaz pieprzowy powinien posiadać atest Państwowego Zakładu Higieny.

Kosztował 39 zł, co jak za skuteczny środek do samoobrony niewiele. Mam tylko cichą nadzieję, że nigdy nie będę musiała go użyć, ale najważniejsze jest to że mam w razie czego czym się obronić.Nie chcę tu reklamować żadnych sklepów bo nie taki jest cel mojego bloga, ale swój gaz kupiłam w sklepie internetowym, który prowadzi znana firma militarna Radex, a sklep nazywa się WWW.ANTYBANDYTA.PL

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę spokoju
Ania