Gaz pieprzowy Antybandyta Terminator 3.0 opinie

Zastanawiałam się ostatnio jaki jest najlepszy i najskuteczniejszy gaz pieprzowy dostępny w Polsce bez zezwolenia. Nie znam się na tym totalnie, więc poprosiłam kolegę Mirka, pracującego w znanej agencji ochrony, żeby się wypowiedział na ten temat. Z tego co wiem w agencji testowali najrozmaitsze modele gazów pieprzowych http://www.antybandyta.pl/gazy-pieprzowe-c-57.html, więc chyba jest to najlepsze źródło informacji. Przy okazji dowiedziałam się że istnieją gazy łzawiące (chemiczne) CS, ale są one mniej skuteczne od gazów pieprzowych.

Zdaniem Mirka większość gazów z przedziału cenowego ponad 50 zł jest skutecznych, ale jeśli miałby wybrać najskuteczniejszy ( na moment pisania tego artykułu) gaz pieprzowy to zdecydowanie jest nim gaz pieprzowy Antybandyta Terminator 3.0. Za cenę około 90 zł, klient otrzymuje 69 ml środka obezwładniającego, który można miotać na odległość ok. 6 metrów.

Gaz pieprzowy Antybandyta Terminator 3.0

Gaz działa na delikwentów pod wpływem alkoholu, narkotyków i dopalaczy, a jego długość działania waha się między 20 minut a 50 minut w zależności od delikwenta i jego “odporności”

Zapytałam się również czy taki gaz pieprzowy nadaje się również dla kobiety?Otóż zdecydowanie kobiety powinny używać najmocniejszych na rynku gazów pieprzowych, gdyż w bezpośredniej konfrontacji z napastnikiem, kobieta fizycznie jest na gorszej pozycji, dlatego liczy się moc i skuteczność środka obronnego.

Ja osobiście liczę na to że nigdy nie przyjdzie mi użyć gazu pieprzowego, ale strzeżonego…..

Top Shop wprowadza do oferty obronny gaz pieprzowy Antybandyta Bodyguard

Polska jesień mimo, że piękna to niesie  za sobą coraz to krótsze dni i coraz większą liczbę napadów. Bezkarność chuliganów, niska skuteczność organów ścigania powodują, że ludzie muszą brać sprawy własnego bezpieczeństwa w swoje ręce. W chwili ataku na naszą osobę jesteśmy skazani wyłącznie na siebie. Tutaj z pomocą przychodzi uznawany za najlepszy środek do obrony – gaz pieprzowy. Gaz pieprzowy to nic innego jak wyciąg z roślin pieprzowych, skondensowany w małym pojemniku, który zdolny jest miotać tym ‘gazem’ na odległość około 4-5 metrów ( w przypadku dobrej jakości gazów).

Ostatnio natrafiłam na ofertę gazu pieprzowego w Top Shopie. Gaz nazywa się Antybandyta Bodyguard i ma doskonałe opinie wśród użytkowników.

gaz pieprzowy Antybandyta BodyguardProdukuje go znana i ceniona polska firma militarna Radex. Mimo, że sama już posiadam gaz pieprzowy, to osobiście uważam, że ten wynalazek powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego, któremu zależy na własnym bezpieczeństwie. Ileż to mniej napadów czy gwałtów byłoby gdybyśmy wszystkie miały czym się bronić….Całe szczęście taki gaz pieprzowy można posiadać legalnie bez żadnego zezwolenia

Kupiłam sobie gaz pieprzowy

Witam Was.

Nigdy nie myślałam że kiedykolwiek będą potrzebowała czegoś takiego, niestety czasy są takie, że trzeba jakoś zwalczać wszędobylskie zagrożenie, które czyha za rogiem. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się co można użyć do samoobrony. Chciałam zapisać się na kurs, ale w moim mieście takich nie prowadzą. Znajomy polecił mi żebym kupiła sobie jakiś dobry gaz pieprzowy i nosiła go w kieszeni płaszcza – tak płaszcza bo zanim bym go wyciągnęła z torebki to pewnie minęły by wieki:) Tak więc od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką gazu pieprzowego Terminator o pojemności 50 ml http://www.antybandyta.pl/gazy-pieprzowe-c-57.html co powinno wystarczyć na 2-3 napastników. Przy okazji dowiedziałam się, że gaz pieprzowy powinien posiadać atest Państwowego Zakładu Higieny.

Kosztował 39 zł, co jak za skuteczny środek do samoobrony niewiele. Mam tylko cichą nadzieję, że nigdy nie będę musiała go użyć, ale najważniejsze jest to że mam w razie czego czym się obronić.Nie chcę tu reklamować żadnych sklepów bo nie taki jest cel mojego bloga, ale swój gaz kupiłam w sklepie internetowym, który prowadzi znana firma militarna Radex, a sklep nazywa się WWW.ANTYBANDYTA.PL

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę spokoju
Ania

Pistolet gazowy na gaz pieprzowy Norconia Gas Pistol

Ostatnio natrafiłam na reklamę pistoletu gazowego na gaz pieprzowy. W paśmie telezakupowym reklamowała go firm Militaria. Pistolet nazywa się Norconia Gas Pistol. Zaciekawił mnie ten produkt, gdyż niejednokrotnie żałowałam, że nie mam nic do obrony przy sobie. Norconia Gas Pistol http://www.bestgun.pl/pistolet-norconia-gas-pistol-p-843.html reklamowana jest jako produkt bez zezwolenia, czyli mogę sobie taki sprawić:) Z reklamy wynika, że Norconia Gas Pistol to normalny gaz pieprzowy, ale w obudowie atrakcyjnego pistoletu, co wywołuje efekt psychologiczny na napastniku.

Pistolet gazowy Norconia Gas Pistol
Pistolet gazowy Norconia Gas Pistol

Jeżeli któraś z Was moje drogie czytelniczki i czytelnicy ma taki pistolet gazowy na gaz pieprzowy, proszę wyraźcie swoje opinie w komentarzach