Ewolucja mopów parowych

Na początku był chaos…Tak można powiedzieć przyglądając się ewolucji hitu sprzedażowego jakim jest bez wątpienia mop parowy. Pierwsza wersja h2o mopa o nazwie H2O Steam Mop (tzw. wersja biała) nie była wolna od wad. Wiele błędów konstrukcyjnych powodowało, że pierwsza generacja mopa parowego po prostu się psuła.

Mop parowy H2o Steam Mop I generacji
Mop parowy H2o Steam Mop I generacji

Druga generacja mopa o nazwie H2O Mop Ultra (tzw. wersja czerwona) przeszła wiele modyfikacji i usprawnień w stosunku do poprzedniej wersji. H2o mop ultra stał się urządzeniem 2 w 1, czyli część mopa można było odłączyć od całości i posługiwać się jedynie ‘wyrzutnikiem pary’, który doskonale sprawdzał się na mniejszych i trudno dostępnych miejscach. H2o mop ultra zyskał wielu zwolenników, lecz on również nie był wolny od wad, a negatywną opinię potęgowały podróbki, które psuły się na potęgę.

H2o Mop Ultra II generacji
H2o Mop Ultra II generacji

3 generacja (w chwili pisania tego posta jest to najnowsza wersja) to H2o Mop X5 (tzw. wersja zielona). Jest to udoskonalona wersja, która zbiera dość pochlebne opinie w Sieci ( w tym na moim blogu). Wersja zielona h2o mop x5 posiada te same funkcje co H2o mop ultra ale dodatkowo producent dokłada liczne nakładki, które w poprzedniej generacji były dostępne za dodatkową opłatą

Mop parowy III generacji H2o Mop X5
Mop parowy III generacji H2o Mop X5

H2O MOP X5 opinie

H2O mop X5 opinie

Opis ze strony dystrybutora:

H2O Mop X5 to uniwersalne urządzenie do czyszczenia parowego 5 w 1:

  1. Mop parowy;
  2. Urządzenie do czyszczenia dywanów;
  3. Ręczne urządzenie parowe;
  4. Urządzenie do czyszczenia i odświeżania odzieży;
  5. Urządzenie do mycia okien i szkła.

Dzięki niemu nie tylko skutecznie umyjesz i zdezynfekujesz podłogę, ale również odświeżysz dywany, wyprasujesz odzież, umyjesz szkło i usuniesz osady kamienne, oraz odkryjesz wiele innych zastosowań.

ZALETY H20 Mop X5:
• 5 urządzeń w 1
• Łatwy i lekki w użyciu
• Przyjazny dla środowiska
• 4 regulacje przepływu pary
• Oszczędza czas i pieniądze

Top Shop wprowadził do sprzedaży również wersję czerwoną h2o mop x5, która różni się jedynie kolorem (moim skromnym zdaniem czerwony jest ładniejszy)

H2o mop x5 czerwony

Czy posiadasz oryginalny H2o Mop X5?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

[wp_float type=”float” location=”top” align=”left” offsetlocation=”” offsetalign=”” speed=”” width=”” ] [/wp_float]]