Kosmetyki Ivyss

Kosmetyki Ivyss – opinie

Kosmetyki Ivyss Malus Domestica to nowość na polskim rynku, mimo że w USA jest to marka niezwykle znana, gdyż do używania kosmetyków IVYSS przyznaje się sama Pierwsza Dama – Michele Obama.

Kosmetyki Ivyss produkowane są w Szwajcarii, a ich głównym składnikiem jest PhytoCellTec™. Jest to preparat liposomalny powstały na bazie komórek macierzystych szwajcarskiej odmiany jabłek Uttwiler Spätlauber.

Linia produktów Ivyss w polskiej ofercie składa się z

Eliksiru na dzień

Jedwabisty eliksir na dzień z wyciągiem z roślinnych komórek macierzystych, który redukuje zmarszczki o 27% w ciągu 4 tygodni. Zapewnia skórze intensywne nawilżenie i matowe wykończenie. System ochrony przed falami UVA/UVB daje dodatkowe zabezpieczenie przed starzeniem wywoływanym przez światło.

Kremu na noc

Intensywnie nawilżający kosmetyk z wyciągiem z roślinnych komórek macierzystych przedłuża żywotność komórek i redukuje zmarszczki. Krem na noc jest wzbogacony o witaminy i cenny olejek arganowy, znany z właściwości wygładzających i ujędrniających skórę i zmarszczki.

Kremu do stosowania w okolicach oczu i ust

Doskonale wchłaniający się żel z wyciągiem z roślinnych komórek macierzystych spowalnia naturalne i widoczne procesy starzenia się skóry wokół ust i oczu. Ten odżywczy i bezzapachowy preparat skutecznie wygładza zmarszczki powstające na delikatnej skórze wokół ust i oczu.

Jeśli posiadasz kosmetyki Ivyss, wyraź proszę swoje opinie w komentarzu do tego posta.