Podróbki Kosmodisk na Allegro

Podróbki Kosmodisk na Allegro

Pisałam już wcześniej o podróbkach Kosmodisku, teraz czas na trochę faktów. Sama nie posiadam jeszcze Kosmodisku (jeszcze nie potrzebuję:)), ale dziękuję Panu Adamowi ze Szczecina za przesłane zdjęcia. Pan Adam napisał tak:

“Jak widzimy podróbkowy proceder ma się dobrze. Na Allegro kupiłem sobie Kosmodisk w cenie 49 zł. Na zdjęciach wyglądał identycznie jak ten sprzedawany na stronie kosmodisk.pl, wiec pomyslalem ze po co przeplacac jak mozna miec to samo duzo taniej – kazdy by tak pomyslal. To co przyszlo w paczce przeszlo moje najsmielsze oczekiwana. Zreszta Pani Aniu niech Pani sama to zobaczy i naglosni. Ja te same zdjęcia już wysłałem do dystrybutora orginalnego kosmodisku”

Po raz kolejny okazuje się ,że ludzie nie mają wstydu. Żerowanie na ludzkim cierpieniu jest karygodne, a chęć zarobienia nie usprawiedliwia jawnego oszustwa. Po kontakcie z zespołem Allegro oraz oficjalnym dystrybutorem na Polskę  dowiedziałam się, że wszystkie podróbki Kosmodisk zostały wycofane z aukcji.

Kosmodisk opinie

Kosmodisk opinie

Kosmodisk to pas masujący kręgosłup sprzedawany już kilkanaście lat. W tym czasie powstało wiele podróbek Kosmodisku o przedziwnych nazwach jak “Kosmodysk” , Kismodisk itp.
Jeśli masz opinie na temat oryginalnego Kosmodisk, oraz jego podróbek to proszę podziel się nimi w komentarzu.