Top Shop wprowadza do oferty obronny gaz pieprzowy Antybandyta Bodyguard

Polska jesień mimo, że piękna to niesie  za sobą coraz to krótsze dni i coraz większą liczbę napadów. Bezkarność chuliganów, niska skuteczność organów ścigania powodują, że ludzie muszą brać sprawy własnego bezpieczeństwa w swoje ręce. W chwili ataku na naszą osobę jesteśmy skazani wyłącznie na siebie. Tutaj z pomocą przychodzi uznawany za najlepszy środek do obrony – gaz pieprzowy. Gaz pieprzowy to nic innego jak wyciąg z roślin pieprzowych, skondensowany w małym pojemniku, który zdolny jest miotać tym ‘gazem’ na odległość około 4-5 metrów ( w przypadku dobrej jakości gazów).

Ostatnio natrafiłam na ofertę gazu pieprzowego w Top Shopie. Gaz nazywa się Antybandyta Bodyguard i ma doskonałe opinie wśród użytkowników.

gaz pieprzowy Antybandyta BodyguardProdukuje go znana i ceniona polska firma militarna Radex. Mimo, że sama już posiadam gaz pieprzowy, to osobiście uważam, że ten wynalazek powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego, któremu zależy na własnym bezpieczeństwie. Ileż to mniej napadów czy gwałtów byłoby gdybyśmy wszystkie miały czym się bronić….Całe szczęście taki gaz pieprzowy można posiadać legalnie bez żadnego zezwolenia