Tuga Chemie Alu Teufel Spezial – Plyn do felg opinie, cena i recenzja

Tuga Chemie Alu Teufel Spezial – Plyn do felg z kategorii kosmetyki samochodowe – pielęgnacja opon i felg

ALU-TEUFEL SPEZIAL GEL Najwyzszej jakosci niemiecki, bezkwasowy ZEL fluidowy przeznaczony do czyszczenia felg aluminiowych.
Srodek czyszczacy w formie fluidowego zelu jest preparatem nowej generacji PH-neutralny przeznaczony do latwego czyszczenia felg aluminiowych, kolpaków jak równiez felg stalowych.
Zel ze wzgledu ze wzgledu na swoja strukture przylega bardzo do obreczy i bardzo skutecznie rozpuszcza brud.
Srodek przeznaczony jest glównie do felg aluminiowych polerowanych, chromowych, malowanych, wieloczesciowych-skrecanych.
Ze wzgledu na swoja bezkwasowa strukture produkt jest bardzo bezpieczny i nie jest w stanie zniszczyc powloki zewnetrznej czyszczonej felgi, kolpaka. Nadaje sie idealnie do regularnej pielegnacji.
Doskonaly stosunek ceny do jakosci i wydajnosci.
Podczas aktywnego czyszczenia detergent zawarty w zelu zabarwia sie na kolor czerwono-fioletowy w zaleznosci od zabrudzenia (aktywny wskaznik). Nie zawiera fosforanów.
Srodek wyprodukowany w Niemczech.

Ręka do góry, kto nie lubi jeździć wypucowanym autem? Ja lubię jak mój samochód błyszczy, chociaż przez chwilę po wystarczy jeden przejazd po mojej wsi i czar pryska. Są jednak kosmetyki które potrafią zdziałać cuda.  Jeśli szukasz preparatu do pielęgnacji opon i felg to Tuga Chemie Alu Teufel Spezial – Plyn do felg może być na prawdę bardzo dobrym wyborem.

Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena w sklepie to 32.22 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
Tuga Chemie Alu Teufel Spezial - Plyn do felg
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy