walkmaxx sandały

Walkmaxx sandały, buty – opiniawalkmaxx sandały

Buty Walkmaxx stały się popularne w ciągu ostatnich kilku lat po dość intensywnej reklamie telewizyjnej, a korzyści z niskiego wpływu cardio są widoczne dla wszystkich, kupując przyzwoitą parę butów do chodzenia jest dość ważne, jeśli zamierzasz konsekwentnie naciskać na wysokie dzienne liczby kroków. W miesiącu maju wzięliśmy udział w wyzwaniu liczenia kroków w biurze i przy dziennej liczbie kroków wynoszącej 25 000-30 000 nie jest to rzadkością, skorzystaliśmy również z okazji, aby przetestować szereg najlepszych butów do chodzenia. Buty Walkmaxx Blackfit były jedną z takich par i oto jesteśmy z naszą pełną recenzją butów Walkmaxx.

Walkmaxx sandały – pierwsze wrażenia

Bądźmy szczerzy. Większość z nas wybierając obuwie kieruje się raczej wyglądem niż praktycznością i nawet kupując buty czy trenażery w konkretnym celu nadal możemy kierować się raczej wyglądem niż funkcjonalnością. Jeśli masz kupić buty Walkmaxx być może będziesz musiał zmienić swoje podejście do zakupów, ponieważ nie są to najładniejsze buty, jakie kiedykolwiek widziałeś. Ale nie są też brzydkie. W rzeczywistości cały czarny wygląd działa dobrze, ponieważ niedopowiedziana konstrukcja oznacza, że są one dość dyskretne i niezauważalne – to może nie być to, czego szukasz w bucie, ale w tym samym czasie jest to lepsze niż niektóre z nadmiernych projektów butów do biegania, które czasami widzisz.

Walkmaxx nie chce cię przekonać do siebie przyciągającym wzrok designem. Zamiast tego stara się zapewnić jak najwygodniejszy chód dzięki 5 warstwowej podeszwie z amortyzacją, elastycznej cholewce i rozłożeniu ciężaru, które zapewnia prawidłowe wsparcie postawy i ulgę dla stawów. Jeśli chodzisz 10,000 kroków dziennie lub więcej, albo jeśli jesteś na nogach przez cały dzień w aktywnej pracy, to właśnie wtedy buty Walkmaxx wkraczają w swój żywioł – a ten poziom komfortu jest zauważalny od sekundy, kiedy wsuwasz w nie stopy.

Główne cechy

walkmaxx-sandaly-damskie-sandalki-biale

Całe założenie butów do chodzenia Walkmaxx polega na tym, że zapewniają one niewiarygodny komfort podczas chodzenia. Firma posuwa się do stwierdzenia, że będziesz się czuł, jakbyś „chodził w powietrzu”. Aby być uczciwym wobec nich, od momentu założenia ich zdajesz sobie sprawę, że poziom komfortu jest inny niż w przypadku standardowych butów. Są one unisex i jako takie mogą być noszone przez mężczyzn i kobiety.

Podeszwa składa się z 5 warstw, z których wszystkie wykonane są z tworzywa EVA, które znajdziemy w większości najwyższej jakości trenerów biegowych – chodzi tu o zapewnienie amortyzacji uderzeń, która w niewielkim stopniu obciąża stopy, kostki i stawy nóg.

Konstrukcja najnowszego modelu Blackfit jest szersza i jako taka umożliwia noszenie ich osobom o szerszych stopach. Poprzednia wersja z 2012 roku była dla niektórych osób zbyt ciasna. Najnowsza edycja nadal pozwala na noszenie ich przez osoby o cieńszych stopach dzięki elastycznej cholewce i elastycznemu systemowi sznurowania. Ten system sznurowania jest chyba najbardziej kontrowersyjnym elementem całego buta, ponieważ nie są one sznurowane. To co oznacza to, że sznurówki nigdy nie muszą być zawiązane lub rozwiązane i efektywnie oznacza to, że są to buty wsuwane. Większość ludzi uważa, że nie stanowi to problemu (my również nie mieliśmy z tym problemu), ale niektórzy zgłaszają, że buty są luźne, ponieważ uważają, że guma nie jest wystarczająco ciasna.

Wszystko w górnej części buta jest rozciągliwe i elastyczne. Oznacza to, że buty nie są zbyt ciasne i dopasowują się do kształtu stopy. Uwielbiamy to, ponieważ nie ma nic gorszego niż chodzenie w butach, które są luźne, zwłaszcza na długich dystansach.

Buty Walkmaxx są dostępne w wielu rozmiarach dla dorosłych, począwszy od 3,5 do rozmiaru 12, a także w niektórych rozmiarach połówkowych. Rozmiar wydawał nam się bardzo trafiony i był bardziej dopasowany niż luźny, ale jest to bardziej spowodowane sposobem, w jaki but jest zaprojektowany, aby pasować – ponieważ dopasowanie zapewnia doskonałe wsparcie. Projekt został stworzony w taki sposób, że promuje dobrą postawę w wyniku dobrze wyważonego rozkładu masy, co również pomaga prowadzić do większego ogólnego poziomu komfortu.

Walkmaxx opinia

Buty Walkmaxx to doskonały zakup dla każdego, kto dużo chodzi w ciągu dnia i potrzebuje większego komfortu lub dla każdego, kto chce dużo chodzić, ale nie chce nosić pełnych butów do chodzenia. Niewielki design i proste czarne kolory oznaczają, że te buty są wystarczająco eleganckie dla wielu miejsc pracy i mogą być noszone z prawie wszystkim.

Poziom komfortu zapewniany przez buty Walkmaxx jest doskonały i o ile nie masz wyjątkowo cienkich stóp, powinieneś zauważyć, że te buty pasują do Twoich stóp.

Walkmaxx może nie są najładniejszymi butami na świecie, ale nie próbują nimi być – to, co robią, to zapewnienie super wygodnego uczucia, które oferuje doskonałe wsparcie i niski wpływ na stawy.

Related Post