wąż xhose opinie

Xhose opinie

Wąż ogrodowy Xhose to produkt, który pojawił się na rynku w tamtym roku. Jako, że sezon działkowy się już rozpoczął, reklamy tego produktu znów pojawiły się w tv, więc najwyższy czas na Wasze opinie. Mnie osobiście wąż się bardzo podoba, gdyż zajmuje mało miejsca i jest lekki, więc dla tak drobnej kobietki jak ja byłby idealny, gdybym oczywiście posiadała działkę. Moi drodzy jeśli ktoś z Was posiada wąż ogrodowy Xhose, proszę niech napisze swoje opinie na jego temat w komentarzu do tego posta.

wąż ogrodowy xhose

Sławek

Muszę zgodzić się z poprzednikami – te wszystkie węże samorozciągające się są bardzo nietrwałe.

Ale są również niezwykle praktycznie.

Ja co roku kupuję taki na allegro za 19zł i zwykle wytrzymuje sezon, a potem jest zawsze to samo – przeciera się, pęka przy końcówce, albo gdzieś na środku. W tym roku zauważyłem u niektórych sprzedawców węże opisane jako ‘nowa wersja’, które mają zakuwaną końcówkę. Sprawdzimy. Może ten wytrzyma 2 sezony 🙂

Ines

My kupiliśmy w Mango taki wąż – Magic Maxx. Pomarańczowy, właściwie prócz koloru identyczny. Zakup był w kwietniu/maju 2014. We wrześniu wąż pękł. Nie był nieprawidłowo przechowywany, nikt po nim nie skakał (ani człowiek, ani słoń)nikt nie jeździł autem, czołgiem, etc. Bubel.

Wojtas

Właśnie mam zamiar kupić xhose i tez szukam opinii kogos kto to juz ma. Interesuje mnie czy można ze sobą połaczyć dwa te weże????

Henryk

Kupiłem wąż xhose w ubiegłym roku latem ,sprawował się dobrze, niestety w tym roku a dokładnie przedwczoraj pękł udało mi się go naprawić ale pękł ponownie w innym miejscu dzisiaj i jest do wyrzucenia.Za takie pieniądze/zapłaciłem 90 zł w promocji/ uważam,że to szmelc i przestrzegam przed kupnem!

koomisarz

Kupiłem ten waż we wresniu tego roku. Przy pierwszej probie użycia pękł w dwoch
miejscach. Odesłałem z komentarzem że nie nadaje się do uzytku. Poprosiłem o zwrot
pienieniędzy [promocja 40 zł]. Top Shop odmówił i przysłał mi następny waż, tłumacząc że zwrot pieniedzy należy sie za produkt nieuszkodzony. Ale przecież wąż popękal nie z mojej winy, widać jest z lichego materiału i zewzgledu na kurczliwość zawsze popęka. Jest to ewidentny chiński bubel i w żadnym wypadku nie
polecam.