Wielofunkcyjne urządzenie do krojenia Brava Nicer Dicer opinie na forum Delimano.

Wielofunkcyjne urządzenie do krojenia Brava Nicer Dicer opinie na forum delimano

Wielofunkcyjne urządzenie do krojenia Brava Nicer Dicer to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Wielofunkcyjne urządzenie do krojenia Brava Nicer Dicer jest tego najlepszym przykładem.
 
Wielofunkcyjne urządzenie do krojenia Brava Nicer Dicer
 

Wszechstronne urządzenie pokroi warzywa, owoce i inne produkty za pomocą jednego szybkiego ruchu. 4 szatkownice pozwalają na krojenie jedzenia w kostki naróżne sposoby. Szatkownice można przechowywać wewnątrz pojemnika, co pozwoli zaoszczędzić miejsce. Można myć w zmywarce. Pojemnik ma pojemność 800 ml i szczelną pokrywkę.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 71.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Wielofunkcyjne urządzenie do krojenia Brava Nicer Dicer wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy