Wielofunkcyjny Genius Cooker opinie na forum Delimano.

Wielofunkcyjny Genius Cooker opinie na forum delimano

Wielofunkcyjny Genius Cooker to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Wielofunkcyjny Genius Cooker jest tego najlepszym przykładem.
 
Wielofunkcyjny Genius Cooker
 

Przenośny i wielofunkcyjnyWielofunkcyjny – 4 urządzenia w 1Specjalna tacka na ściekający tłuszcz – jedz pyszne grillowane mięso bez obaw o dodatkowe kilogramyŁatwy w czyszczeniu i transporcieWymiary: Przenośna kuchenka o średnicy 28 cm, grill i blacha do pizzy o średnicy 30 cm

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 449.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Wielofunkcyjny Genius Cooker wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy