WonderDry – odwrotnie otwierany parasol przeciwdeszczowy Granatowy ze sklepu TV Okazje opinie, cena i recenzja

WonderDry - odwrotnie otwierany parasol przeciwdeszczowy Czerwony

WonderDry – odwrotnie otwierany parasol przeciwdeszczowy Granatowy ze sklepu TV Okazje opinie

Wonderdry – wiatroodporny parasol zatrzymujacy wode.

Technologia zastosowana w parasolu Wonderdry polega na innowacyjnym mechanizmie odwrotnego otwierania i zamykania, co pozwala szybko i latwo otworzyc lub zamknac parasol.
System otwierania wykorzystany w parasolce gwarantuje niezawodna ochrone przed deszczem. Nieprzepuszczalny material oraz wzmocniona konstrukcja parasola idealnie zabezpieczy Cie przed zmoknieciem i wiatrem.
Podczas zamykania parasola woda zebrana na jego powierzchni zostaje zatrzymana w czaszy, dzieki czemu unikniesz zamoczenia wnetrza samochodu czy zachlapania podlogi w domu. Z zamknietego parasola mozesz z latwoscia wylac zebrana wode.
W przeciwienstwie do tradycyjnych parasoli Wonderdry nie ocieka, nie przepuszcza wody, a postawiony przy scianie stoi samodzielnie, co sprawia, ze mozemy go postawic w dowolnym miejscu bez obaw o zamoczenie podlogi.
Do otwarcia parasola potrzeba jedynie 5 cm przestrzeni. Parasol mozna z latwoscia otworzyc wysiadajac z samochodu, jedynie uchylajac drzwi. Z Parasolem Wonderdy masz pewnosc, ze nie zmoczysz ani nie zachlapiesz wnetrza swojego auta.

Produkt dostepny w kolorze czarnym, granatowym i czerwonym.Jeśli śledzisz telezakupy, na pewno zauważyłeś/aś ofertę sklepu TV Okazje. WonderDry – odwrotnie otwierany parasol przeciwdeszczowy Granatowy może być na prawdę bardzo dobrym wyborem. Kliknij poniżej aby sprawdzić aktualną cenę.

Z tego co wiem jego ostatnia cena to 99.90 zł, ale było to jakiś czas temu, więc teraz pewnie będzie niższa. 

Jeśli wiesz coś więcej o tym produkcie lub chcesz napisać opinie na jego temat, śmiało użyj formularza poniżej.

 

 
WonderDry - odwrotnie otwierany parasol przeciwdeszczowy Granatowy
 

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy