Wyciskarka wolnoobrotowa Slow Juicer Joy opinie na forum Delimano.

Wyciskarka wolnoobrotowa Slow Juicer Joy opinie na forum delimano

Wyciskarka wolnoobrotowa Slow Juicer Joy to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Wyciskarka wolnoobrotowa Slow Juicer Joy jest tego najlepszym przykładem.
 
Wyciskarka wolnoobrotowa Slow Juicer Joy
 

Wyciskarka wolnoobrotowa Slow Juicer Joy Delimano precyzyjnie wyciska sok z warzyw i owoców, zachowując witaminy i składniki odżywcze. Dwuetapowy proces wyciskania pozawala uzyskać maksimum smaku. Idealna również do przyrządzania zdrowych smoothies oraz przecierów dla niemowląt. Pozwala na zmniejszenie zużycia energii oraz ilości odpadów. Pojemność: 400 ml. Moc: 200 W.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 346.49 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Wyciskarka wolnoobrotowa Slow Juicer Joy wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy