xiaomi-12t-pro

Xiaomi 12T PROxiaomi-12t-pro

Xiaomi 12T Pro to najnowszy telefon z popularnej linii T firmy Xiaomi. Urządzenia 12T i 12T Pro są oparte na Xiaomi 12 i Xiaomi 12 Pro, które zostały wprowadzone na rynek przed rokiem. „T” tradycyjnie przynosi nacisk na wydajność i moc baterii, z narożników cięcia w aparacie i projektowania w celu obniżenia ceny.

T nie są flagowe produkty Xiaomi, więc jest mniejszy nacisk na przyciągające wzrok funkcje i ulepszenia. 12T jest w dużej mierze inkrementalnym upgradem w stosunku do swoich poprzedników w większości działów.

To nie jest zła rzecz – otrzymujesz szybkie ładowanie 120W, które zasila telefon do pełna w około 20 minut, dużą baterię 5000 mAh, która utrzymuje urządzenie tykające przez cały dzień, i żywy 6,67-calowy ekran o nieco wyższej rozdzielczości niż wcześniej.

Opinie znajdziesz na samym dole artykułu.

O telefonie

Być może dwa największe nowe cechy to główny aparat i ulepszony chipset. Chociaż są to prawdopodobnie przyrostowe aktualizacje, to jest to duży przyrost.

Główny aparat wykorzystuje czujnik 200MP, co czyni Xiaomi tylko drugim głównym telefonem na zachodzie, aby użyć czujnika tak wysokiej rozdzielczości (po Motorola Edge 30 Ultra). Podczas gdy rozdzielczość tak wysoka w aparacie smartfona jest szalenie zbędna, fajnie jest się pobawić wynikowymi zdjęciami.

Chipsetem jest tu Snapdragon 8 Plus Gen 1, najmocniejszy procesor dostępny dla telefonów z Androidem od momentu premiery Xiaomi 12T Pro, co czyni telefon świetnym dla graczy.

Kilka innych ulepszeń obejmuje aparat selfie o wyższej rozdzielczości, a także wykorzystanie plastiku w korpusie, co sprawia, że telefon jest bardziej wytrzymały (choć co prawda tańszy w dotyku). Są też ulepszenia MIUI, znienawidzonego niegdyś interfejsu użytkownika Xiaomi, które sprawiają, że jest on przyjemniejszy.

To nie jest wszystko kolorowe w Xiaomi-verse, ponieważ Xiaomi 12T Pro ma kilka zaskakujących zmian i downgrades, które mogą sprawić, że ludzie nie będą aktualizować.

Poprzednie telefony Xiaomi T używały bocznych skanerów linii papilarnych, które były prawdopodobnie najbardziej intuicyjne w branży mobilnej. W 12T Pro, super-snappy skanery boczne zostały porzucone na rzecz tych samych starych czujników na ekranie, które większość telefonów z najwyższej półki używa.

Co prawda niektórym ta zmiana może się podobać, ale dla legionów fanów, którzy uważają, że boczne umieszczenie jest wygodniejsze, sprawi, że ten telefon będzie mniej kuszący.

Innym zaskakującym pominięciem jest 5MP kamera telemacro, której używa wiele telefonów Xiaomi, w tym Mi 11T Pro. Ten aparat jest fantastyczny do robienia zbliżeń zdjęć małych obiektów, a aparat makro 2MP, który dostajemy zamiast niego, nie jest nigdzie tak przydatny. To nie jest telefon przeznaczony dla fotografów, ale telemacro było zabawne dla amatorów do zabawy.

Xiaomi 12T Pro

Wreszcie, Xiaomi nie sprzedaje wersji 128GB telefonu, więc jeśli chcesz odebrać słuchawkę, możesz kupić tylko model 256GB. To, oczywiście, będzie kosztować cię więcej.

Xiaomi 12T Pro nie jest dokładnie cudem nowoczesnej inżynierii, lub konsumenta-firmy decyzji projektowych. To wciąż całkiem przyzwoity telefon z Androidem. Jeśli jesteś mobilnym graczem lub kimś, kto lubi strumieniować dużo rozrywki na swoim telefonie, to jest to dobry wybór.

Xiaomi 12T PRO opinie

XIAOMI 12t pro

Opinie w internecie o Xiaomi 12T Pro są całkiem dobre. Średnia ocen na chwilę obecną zebrana z kilku portali to 7,5/10. Jeśli szukacie telefonu dla siebie to przeczytajcie specyfikacje i zdecydujcie czy ten telefon jest dla was.

Related Post