Zestaw 2 patelni kamiennych Stone Legend CopperLUX opinie na forum Delimano.

Zestaw 2 patelni kamiennych Stone Legend CopperLUX opinie na forum delimano

Zestaw 2 patelni kamiennych Stone Legend CopperLUX to produkt w ofercie sklepu Delimano. Dla wszystkich, którzy nie znają tej marki, krótko powiem, że jest to marka włoska, która specjalizuje się w sprzęcie kuchennym. Jakość Delimano stoi na dobrym poziomie. Relacja ceny do jakości wypada bardzo dobrze a Zestaw 2 patelni kamiennych Stone Legend CopperLUX jest tego najlepszym przykładem.
 
Zestaw 2 patelni kamiennych Stone Legend CopperLUX
 

Zestaw 2 patelni, które pozwolą na przygotowanie zarówno mniejszych, jak i większych porcji potraw. Odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych. Pokryte wytrzymałą, nieprzywierającą powłoką z cząsteczkami miedzi, które dobrze rozprowadzają ciepło. Do smażenia na nich wystarczy użyć zaledwie kropli oleju. Średnica: 24 i 28 cm. Można myć w zmywarce.

Ostatnia znana mi cena oscylowała w granicach 161.99 zł. Sklep Delimano często robi różnego rodzaje promocje, więc warto sprawdzić jak to teraz wygląda.

Sprawdź aktualną cenę klikając poniżej. Jeżeli Zestaw 2 patelni kamiennych Stone Legend CopperLUX wydaje Ci się interesującym produktem możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu. Pamiętaj, że zawsze również możesz zadać pytanie, na które w miarę swoich możliwości odpowiem.

opinie-test-recenzja-kod-rabatowy